З біноклем без черги!
message field image

Подобається Theatre.love? Зробімо його кращим разом!

Theatre.love - це соціальний проєкт, що популяризує та розвиває театральне мистецтво України, роблячи театри ближчими до людей. Якщо тобі близька така ініціатива – ти маєш можливість підтримати Theatre.love фінансово і вплинути на його подальше майбутнє.

Підтримати проєкт
Браво!
image
Номінанти театральної премії «Київська пектораль» 2019
2718
0
0

Номінанти театральної премії «Київська пектораль» 2019

Список переможців буде оголошено 27 березня 2020 року.

Стали відомі номінанти театральної премії «Київська пектораль» 2019.

«За кращу драматичну виставу»

1. За мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA», режисер-постановник Сергій Маслобойщиков (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

2. Андрій Курков «Сірі бджоли», режисер-постановник Віталій Малахов (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

3. Кшиштоф Бізьо «Токсини», режисер-постановник Олексій Лісовець (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

Фото з вистави «Verba», надано адміністрацією театру

«За кращу музичну виставу»

1. Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів», режисер-постановник Кестутіс Стасіс Якштас (Литва) (Київський національний академічний театр оперети)

2. Гаетано Доніцетті «VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або ТЕАТРАЛЬНІ ПОРЯДКИ ТА БЕЗЛАД», режисер-постановник – Віталій Пальчиков (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва)

3. Михайло Коцюбинський «Тіні забутих предків», режисер-постановник Тетяна Матасова (Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»)

«За кращу дитячу виставу»

1. Євген Огородній за Отфрідом Пройслером «Маленька Баба-Яга», режисери Євген Огородній та Ігор Федірко (Київський академічний театр ляльок)

2. Ганс Крістіан Андерсен «Снігова королева», режисер-постановник – Давид Петросян (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

3. Оксана Дмітрієва за казками Сергія Козлова «Казка для маленького зайчика», режисер Оксана Дмітрієва (Київський академічний театр ляльок)

«За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)»

1. Панас Мирний «Лимерівна», режисер-постановник Іван Уривський (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

2. Вільям Шекспір «Гамлет», режисери – Ольга Ларіна та Денис Мартинов (Київський академічний театр на Печерську)

3. Ніколас Байєр «Інцидент», режисер-постановник Наталія Кудрявцева (Київський академічний театр юного глядача на Липках)

Фото з вистави «Гамлет», фотограф – Анастасія Телікова

«За кращу режисерську роботу»

1. Раду Поклітару, балет за мотивами повісті Миколи Гоголя «ВІЙ» (Академічний театр «Київ Модерн-балет»)

2. Іван Уривський, вистава за Панасом Мирним «Лимерівна» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

3. Кестутіс Стасіс Якштас (Литва), Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів» (Київський національний академічний театр оперети)

«За краще виконання чоловічої ролі»

1. Богдан Бенюк – роль Сергійовича, у виставі за Андрієм Курковим «Сірі бджоли» (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

2. Ілля Мірошніченко – роль Хоми Брута у балеті за мотивами повісті Миколи Гоголя «ВІЙ» (Академічний театр «Київ Модерн-балет»)

3. Роман Халаімов – роль Олександра Тарасовича Аметистова, адміністратора у виставі за Михайлом Булгаковим «Зойчина квартира» (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

«За краще виконання жіночої ролі»

1. Оксана Прасолова – роль Мортиції Аддамс, у виставі Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів» (Київський національний академічний театр оперети)

2. Марина Кошкіна – роль Наталі, у виставі за Панасом Мирним «Лимерівна» (Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка)

3. Людмила Шпиталева – роль «А», у виставі за мотивами п’єси Едварда Олбі «Три високі жінки» (Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»)

Фото з вистави «Сімейка Аддамсів»

«За краще виконання чоловічої ролі другого плану»

1. Григорій Бакланов – роль Клавдія, у виставі за Вільямом Шекспіром «Гамлет» (Київський академічний театр на Печерську)

2. Дмитро Олійник – ролі Батька та Молодого хлопця, у виставі за Кшиштофом Бізьо «Токсини» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

3. Костянтин Костишин – роль Калеві, у виставі за п'єсою «Людяна людина» Сіркку Пелтоли «Гарантія 2 роки» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

«За краще виконання жіночої ролі другого плану»

1. Оксана Жданова – роль Онуки, у виставі за п'єсою «Людяна людина» Сіркку Пелтоли «Гарантія 2 роки» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

2. Лариса Трояновська – роль Манюшки, покоївки Зої, у виставі за Михайлом Булгаковим «Зойчина квартира» (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

3. Юлія Першута – роль Гертруди, у виставі за Вільямом Шекспіром «Гамлет» (Київський академічний театр на Печерську)

«За кращу сценографію»

1. Сергій Маслобойщиков, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

2. Петро Богомазов, у виставі за Панасом Мирним «Лимерівна» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

3. Гінтарас Макаревічус, у виставі Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів» (Київський національний академічний театр оперети)

Фото з вистави «Гарантія 2 роки», фотограф – Анастасія Мантач

«За кращу музичну концепцію вистави»

1. Автор оригінальної музики – Олександр Бегма, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

2. Автори музики Денис Мартинов та Дмитро Срібний у виставі за Вільямом Шекспіром «Гамлет» (Київський академічний театр на Печерську)

3. Композитор Олександр Родін у балеті за мотивами повісті Миколи Гоголя «ВІЙ» (Академічний театр «Київ Модерн-балет»)

«За краще пластичне вирішення вистави»

1. Лібрето, хореографія, постановка Раду Поклітару у балеті за мотивами повісті Миколи Гоголя «ВІЙ» (Академічний театр «Київ Модерн-балет»)

2. Режисер з пластики Віктор Литвинов, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

3. Балетмейстер-постановник Дайнюс Бервінгіс, у виставі Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів» (Київський національний академічний театр оперети)

«За кращий акторський дебют»

1. Катерина Алєксєєва – роль Жанни д’Арк, у виставі «Біла ворона» (Київський національний академічний театр оперети)

2. Артем Пльондер – за низку ролей (студент училища культури Вітя, стиліст/візажист/модель Маркус Модел, оператор/відео-інженер Іван, стриптизер/він же студент Андрюша), у виставі за Татусею Бо і Русланом Горовим «Бери од жизні всьо» (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)

3. Олександр Кірік – роль Івана, у виставі за Михайлом Коцюбинським «Тіні забутих предків» (Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»)

Фото з вистави «Тіні забутих предків»

«За кращий режисерський дебют»

1. Анна Турло, вистава за мотивами нарисів Ольги Кобилянської та Лесі Українки «Точка зору» (Український малий драматичний театр)

2. Яна Ушпік, вистава за сценарієм фільму «Осіння соната» Інгмара Бергмана «Твоя дочка, Єва» (Мистецько-концертний центр ім. І.Козловського Київського національного академічного театру оперети)

3. Тетяна Матасова, вистава за Михайлом Коцюбинським «Тіні забутих предків» (Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»)

Нагадуємо, що «Київська пектораль» — це премія України в галузі театрального мистецтва, заснована 1992 року Спілкою театральних діячів України та Головним управлінням культури міста Києва. Безпосередніми засновниками «Київської Пекторалі» були Микола Губенков, Микола Рушковський та Тімур Ібраімов. За традицією церемонія нагородження приурочена до святкування Міжнародного дня театру та присуджується за підсумками минулого календарного року.

Щорічно розглядаються претенденти на премію у 14-ти основних номінаціях. Окрім цього, існують три номінації, лауреатів яких визначає Оргкомітет,а саме: «За вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва», «Подія року», «Спеціальна премія».

Читай також: перший театральний фестиваль онлайн, Всеукраїнський флешмоб #ЗапросиДругаДоТеатру до Міжнародного дня театру, 26 українських театрів онлайн.

Особистості

«Настю, заспокойся, ти все зможеш. Просто займайся своєю улюбленою справою!»

Мені подобається відкривати для себе нові кіно таємниці, рости саме в кіно і бачити свій розвиток,...

У липні я стала режисеркою-постановницею у Київському академічному театрі ляльок і вже поставила...

До Дня народження Богдана Сильвестровича Ступки

Вова Лерт – режисер, який знімає голлівудське кіно в Україні. Кінорежисер, сценарист, випускник...

Я пишу для всіх. Про всіх нас для всіх нас. Найчастіше з іронією, посмішкою і надією.

Події

«Ми хочемо говорити про ім’я справді значущого українського художника у себе вдома та в інших...

З 15 по 18 жовтня у місті Кам'янець-Подільський

10-17 жовтня відбудеться Міський фестиваль театральних колективів

8 гала-концертів та концертне виконання опер у Львівській національній опері

10 п’єс за 3 дні презентують на Сцені 77 Київського національного театру оперети.

Онлайн-прем'єра міжнародного театрального проєкту

Вас може зацікавити